کانال رسمی تلگرام استاد حسن رحیم پور ازغدی

دیدگاه

لطفا دیدگاه خودتون رو بیان کنید:

 1. رضا حداد پیرمرد65ساله همراه09301961512 گفت:

  سلام خداقوت چندسوال ازخود استاددارم عنایت فرماییدشماره ثابت یاهمراه ایشان را

 2. ناصر عنایت گفت:

  سلام بر استاد صادق . شیعه علی ع . توانایی به دانایست . تکلیف بر شما که اشنا به مشکلات مردم کشور هستید و تحصیلات حوزه و دانشگاهی دارید . کاندید ریاست جمهوری شوید . این خواسته لبیک گوی خمینی دهه شصت است . الله اکبر .

 3. امیر احمد گفت:

  🏳 🏳 💫 🏳 🏳
  سلام علیکم ،
  با عرض تهنیت به مناسبت فرا رسیدن ماه رجب المرجب و نزدیکی میلاد حضرت علی علیه السلام ، حضرت جوادالائمه و دیگر امامان بزرگوار شیعی ، با توجه به هجوم نشانه های پر شمار ظهور و کامل شدن نشانه های دهگانه ، لازم دانسته تا در این برهه خطیر از زمان به استحضار بزرگان ، منتظران و آزاده گان کشوری برساند که این کاتب ، امیر احمد ، سید حسنی ، سالک خطبه البیان ، موضوع وصیت رسول گرامی اسلام ، فرزند عباس ، صاحب پرچم های سیاه خراسان ، اولین نشانه ظهور که بر طمع ، تبانی و خیانت معاندان ظهور در مشهد از مردمان تحریف ، محصور و غارت گردید ، و سپس به مسلوب خطبه البیان امیر مومنان علیه السلام ملقب و اولین نشانه از نشانه های دهگانه خطبه افتخاریه ایشان گشت و نهایتا به لطف کردگار و در پی مکاشفه های پر شمار در طالقان مورد اجابت ائمه اطهار ، سردار شعیب ابن صالح و فرشتگان الهی واقع گردید .

  نظر بر اینکه شرح کامل حوادث مشهد ، طالقان و تبرستان و بطور کلی شرح حال ، گذشته و آینده این سالک در احادیث پر شمار شیعی با نام خراسانی ، حسنی ، فرزند عباس ، و گاهاً با نام قائم ، بر مومنان و اهل حدیث روایت گشته ، تصدی اوقات مومنان را جایز نداند و لیکن اضافه می نماید که این سالک ، شروری مهربان و خیری شرورم ، پس در چهره من ، سفیدی ، سیاهی و کبودی نقش بسته است ، سخنور نیستم و سخنرانی ندانم ، پس گزیده گویم و در این برهه خطیر از زمان منتظران را در تقابل با فتنه های جاری و گسترده آتی به یاری طلبیده و تاکید مینماید که مبارزه با دسیسه ها و فتنه های جاری جز به یاری پروردگار میسر و ممکن نخواهد بود. باشد تا منتظران ، میهن دوستان و آزاده گان حفظ و حراست از گنجینه های ظهور را میسر ساخته و در تقابل با معاندان و غاصبان حقوق خود ، مرا یاری دهند .

  • خداوند ساکتان عالِم را ببخشاید و بیامرزد و یاوران را خیر فراوان عطا فرماید . دارالمومنین گرگان را ، از بلایای آخرالزمان محفوظ بدارد .
  آمین یا رب العالمین

  • در آشکار حق ، خداوند مردان خود را به سوی مراکز مذهبی گرگان هدایت فرماید . منتظران چون به مسجد جامع گرگان در آیند ، جماعتی خالص ، مومن و مطلع یابند ، پس صبور ، حلیم و بردبار باشند ، خداوند حق و واقع را بر مردان خود آشکار خواهد نمود .
  آمین یا رب العالمین .

  • مومنان و منتظران را توصیه دارد تا در تمیز و تشخیص حق از باطل به احادیث شیعی وارد و در این مبارزه از فرامین ائمه اطهار پیروی نمایند .
  آمین یا رب العالمین .

  • بدلیل موانع پر شمار در نشر واقع ، منتظران و مومنان را توصیه دارد تا تلاش مضاعف در نشر موضوع و اطلاع رسانی نموده و در انجام این مهم ، به جمکران ، قائم شهر ، دیلمان و نیشابور ، عنایت ویژه مبذول دارند .
  آمین یا رب العالمین .

  • بر ایرانی و مسلمان تکلیف است تا در اتحاد و اقتدار و تحت فرامین رهبری معظم و مدبر کشور اهداف غائی انقلاب را به پایان رسانیده و زمینه ظهور منجی بشریت را به حول و قوه الهی به انجام و اتمام رسانند .
  آمین یا رب العالمین .

  • بر شما تکلیف است که قدر خود و نعمات الهی بدانید و به یاری شیعیان و مسلمانان بشتابید و مهیا دفاع گردید که جنگ و بحرانی عظیم ، منطقه را به سیطره خود در خواهد آورد ، بشتابید و بر حصول توفیق مهیا قیام گردید .
  آمین یا رب العالمین .

  مجددا ، عید سعید باستانی را به عموم پارسیان ، اقوام و ملل خراسان بزرگ و ایرانیان خارج از کشور تبریک و تهنیت گفته و میهن دوستان را به بازگشت کشور به اقتدار باستان و حاکمیت جهان بشارت دارد .

  لا حول و لا قوه الا بالله
  سید امیر احمد خدابخش
  دوازدهم فروردین ماه
  دارالمومنین گرگان

  منتظران جهت مشاهده نشانه های دهگانه ، احادیث و اخبار مرتبط ، به کانال تلگرام این کاتب ،
  ( لا حول و لا قوه الا بالله )
  مراجعه نمایند .

  @laholevalaghovatehellabellah